Повишаващ драйвер за входно напрежение 3-4.5 волта( един 3.7 в елемент) и изходен ток 3.5 ампера, подходящ за управление на емитери клас Cree XHP50-70 6V / MT-G2 / MK-R2.
- Изходно напрежение: 6-6.8в
- Изходен ток: 3400-3500ма
- Работни режими : 2%, 25%, 50% и 100% плюс скрит строуб режим при двойно кликване.
- Линейно управление, без PWM!
- Предупреждение за ниско ниво на захранващата клекта( под 3 волта)
- Защита от пренапрежение и термална регулация при прегряване!
- Драйвера няма защита от обратно включване на захранващия елемент!!!
- Дебелина на платката 2мм, диаметър 20мм, тотална височина на елемента 8мм





Отзиви
Все още няма отзиви.